Microsoft Excel 2016. Base course. (EXCEL BAS)

 

Аудиторія

Курс Microsoft Excel присвячений програмі з пакету Microsoft Office. З її допомогою можна виконувати розрахунки, складати фінансові документи, будувати графіки та діаграми. Основне призначення MS Excel - виконання обчислень і аналіз даних.

Зміст курсу

ВВЕДЕННЯ І РЕДАГУВАННЯ ДАНИХ

СПОСОБИ ШВИДКОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ по робочому листу. ВИКОРИСТАННЯ ФУНКЦІЇ «автозаповнення» ДЛЯ числових ДАНИХ, КОМБІНАЦІЇ ТЕКСТУ І ЧИСЛА, ДАТ. ЗМІСТ І ФОРМАТ ОСЕРЕДКІВ. Список автозаповнення. ДОДАВАННЯ, ВИДАЛЕННЯ, ПЕРЕМІЩЕННЯ І КОПІЮВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ЛИСТА. СПЕЦІАЛЬНА ВСТАВКА З ДИНАМІЧНИМ переглядом. МИТТЄВИЙ АНАЛІЗ ДАНИХ. Розбивка ДАНИХ В СТОВПЧИКУ НА ПІДСТАВІ тексту, що вводиться.

РОБОТА З РОБОЧИМИ КНИГАМИ
ПЕРЕМІЩЕННЯ ПО РОБОЧІЙ КНИЗІ. ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ РОБОЧИХ ЛИСТІВ. ПЕРЕМІЩЕННЯ І КОПІЮВАННЯ РОБОЧИХ ЛИСТІВ. ВСТАВКА І ВИДАЛЕННЯ РОБОЧИХ ЛИСТІВ. ГРУПУВАННЯ ЛИСТІВ. Робота зі групованя листів. ПЕРЕМІЩЕННЯ І КОПІЮВАННЯ РОБОЧИХ ЛИСТІВ МІЖ ФАЙЛАМИ.

ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТА
ФОРМАТУВАННЯ ДАНИХ. Особливості застосування РІЗНИХ ФОРМАТІВ ВІДОБРАЖЕННЯ ДАТ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО АНАЛІЗУ. ФОРМАТУВАННЯ ОСЕРЕДКІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СТИЛІВ. КОПІЮВАННЯ ФОРМАТІВ В ІНШІ ОСЕРЕДКИ. НОВІ МОЖЛИВОСТІ УМОВНОГО ФОРМАТУВАННЯ

ПОНЯТТЯ ТАБЛИЦЯ В EXCEL 2016. ФОРМАТУВАННЯ ТАБЛИЦЬ
ПРОСТЕ І ЕФЕКТИВНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТАБЛИЦЬ. ВБУДОВАНІ ШАБЛОНИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ТАБЛИЦЬ. ЗАСТОСУВАННЯ СТИЛІВ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ТАБЛИЦЬ. ПЕРЕТВОРЕННЯ ТАБЛИЦІ У ДІАПАЗОН.

РОБОТА З формули.
ВВЕДЕННЯ І РЕДАГУВАННЯ ФОРМУЛ. ОПЕРАТОРИ ПОСИЛАННЯ. ПРІОРИТЕТ ОПЕРАТОРІВ. СКЛАДАННЯ ЕЛЕМЕНТАРНИХ ФОРМУЛ. ВІДОБРАЖЕННЯ І РЕДАГУВАННЯ ФОРМУЛ. СТВОРЕННЯ АБСОЛЮТНИХ І ЗМІШАНИХ ПОСИЛАНЬ. ВИКОРИСТАННЯ МАЙСТРА ФУНКЦІЙ. ВИКОРИСТАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ, СТАТИСТИЧНИХ, ФУНКЦИЙ ДАТИ І ЧАСУ, ЛОГІЧНИХ ФУНКЦІЙ у формулі (ОКРУГЛЕННЯ (ROUND), СЬОГОДНІ (TODAY), ЯКЩО (IF), СУМАЯКЩО (SUMIF), КІЛЬКІСТЬЯКЩО (COUNTIF), ВПР (VLOOKUP), ГПР (HLOOKUP). ВКЛАДЕНІ ФУНКЦІЇ. КОПИРОВАНИЕ І ПЕРЕМІЩЕННЯ ФОРМУЛ. ФОРМУЛИ, посилатися на КЛІТИНКИ з ІНШИХ ЛИСТІВ ТА ІНШИХ книг. Робота ЗІ ЗВ'ЯЗКАМИ.

БАЗИ ДАНИХ І ТАБЛИЦІ
СПОСОБИ ШВИДКОГО ВВЕДЕННЯ ДАНИХ В БАЗИ ДАНИХ І ТАБЛИЦІ. СОРТУВАННЯ І ФІЛЬТРАЦІЯ. ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ фільтрів для ПОЛІВ РІЗНИХ ТИПІВ ДАНИХ. ВИКОРИСТАННЯ зрізу ДЛЯ ФІЛЬТРАЦІЇ ДАНИХ У таблицях. ОБЧИСЛЕННЯ НАД відфільтрувати ДАНИМИ. ФУНКЦІЯ ПРОМІЖНІ ПІДСУМКИ. СТВОРЕННЯ ТАБЛИЦЬ. Робота із рядком пыдсумку в таблицях. ВИКОРИСТАННЯ ФОРМУЛ У таблицях. ДОДАВАННЯ ГРУПИ І структурного критерію в діапазоні. ОСОБЛИВОСТІ копіювання відфільтрувати і структурованих даних.

ОРГАНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЇ У РОБОЧОЇ КНИЗІ
ВИДАЛЕННЯ значень, що повторюються. ВИКОРИСТАННЯ РОЗШИРЕНОГО ФИЛЬТРА ДЛЯ ВІДОБРАЖЕННЯ УНІКАЛЬНИХ ЗНАЧЕНЬ. ВИКОРИСТАННЯ надбудови INQUIRE ДЛЯ ОЧИСТКИ ФОРМАТУВАННЯ ПОЗА таблицями.

ПОБУДОВА І РЕДАГУВАННЯ ДІАГРАМ
МАЙСТЕР ДІАГРАМ. Рекомендовані діаграми. НАСТРОЙКА ДІАГРАМ. ЗМІНА ДАНИХ діаграми: ВИДАЛЕННЯ І ДОДАВАННЯ рядів ДАНИХ. ЗМІНА ТИПУ діаграми. ЗМІНА ПАРАМЕТРІВ ДІАГРАМИ. ФОРМАТУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ діаграми. РОЗТАШУВАННЯ рядів ДАНИХ ПО ДОПОМІЖНОЇ ОСІ. ФІЛЬТРИ В діаграми. НОВІ діаграми В EXCEL 2016. (ДЕРЕВО, СОНЯЧНІ ПРОМЕНІ, каскадні ДІАГРАМА, ДІАГРАМА ПАРЕТО, ЯЩИК З ВУСАМИ).

ВИСНОВОК НА ДРУК РОБОЧИХ ЛИСТІВ
ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕГЛЯД. ЗМІНА РОЗМІТКИ СТОРІНКИ. НАСТРОЙКА параметрів СТОРІНКИ (орієнтація, ПОЛЯ, МАСШТАБ). Колонтитули. ДРУК РОБОЧИХ книг І ЛИСТІВ (ПОВНІСТЮ, вибіркове, КІЛЬКА КОПІЙ).

Prices & Delivery methods

Classroom training

Duration
1 day

Price
  • Ukraine: 8 000,– грн.

Дати та реєстрація

Currently there are no training dates scheduled for this course.