Fast Lane - Профіль компанії


Компанія Fast Lane є одним з провідних світових тренінг-провайдерів компанії Cisco, має Золотий статус партнера Microsoft, а також є ексклюзивним глобальним партнером з навчання компанії NetApp. Філіали Fast Lane представлені в усіх регіонах світу. Її головні офіси знаходяться в Берліні, Кері (США), Дубаї, Сиднеї та Токіо.

Професійна мережа тренінгів та консалтингу

Fast Lane завоював репутацію провідної компанії за складні мережеві проекти, як в області консалтингу, так і в кваліфікаційних вендорських навчальних програмах. Крім курсів власної розробки, Fast Lane пропонує курси Cisco по маршрутизації та комутації, дизайну, курси для сервісних провайдерів. Спеціальні тренінги в сферах голосових технологій, IT безпеки, бездротових та оптичних технологій, а також систем зберігання даних, доповнюють пропозицію компанії.

Спектр консалтингових послуг Fast Lane, незалежних від вендоров, включає в себе широкий діапазон завдань від попереднього аналізу та оцінки проекту до дизайну найсучасніших мережевих рішень. У нас є значний досвід в управлінні та реалізації високотехнологічних проектів для партнерів і замовників. Об'єднавши ключові послуги тренінгу та консалтингу, Фаст Лейн має досвід проведення курсів без відриву від роботи і має можливість консультувати спеціалістів замовника на робочому місці.

Передова Інфраструктура

включає в себе більше 100 Учбових та Демо Лабораторій

Fast Lane пропонує унікальний в світі комплекс дистанційного обладнання, що охоплює всі аспекти мережевих рішень високого рівня. В наявності сучасне обладнання та технології, а також першокласний сервіс, що справді підвищує якість ринку в області ІТ-тренінгів. Крім того, доступність лабораторій через Інтернет дає можливість замовникам у всьому світі освоїти найсучасніші стандарти та технології ІТ-індустрії.

Міжнародні офіси та Навчальні центри Fast Lane:

Європа, Близький Схід і країни, що розвиваються, Америка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Африка