Microsoft 365 Training and CertificationЧи плануєте ви використовувати інтелектуальне рішення Microsoft 365, зокрема Office 365, Windows 10 та Enterprise Mobility + Security?

Ми підтримуємо команду Microsoft 365, щоб активно вирішувати проблеми розгортання та використання через комбінацію цінних, гнучких та надійних навчальних матеріалів та ресурсів.

Завдяки різноманітним варіантам підготовки, адаптованим до потреб вашої компанії, ваша команда отримає всі навички, необхідні для забезпечення плавного розгортання Microsoft 365.

Ми пропонуємо пакети для тренінгів для Office 365, Windows 10, Powered Devices, інструменти спільної роботи та безпеки.

Пакет Microsoft 365 Training

  • Гнучкість: Різноманітні методи навчання
  • Інтерактивність: Практичні лабораторії та орієнтовані оцінки для відстеження прогресу навчання
  • Довершеність: Повний пакет послуг у тому числі навчання та сертифікація
  • Оригінальність: Офіційні курси Microsoft
  • Практика: Високий рівень практичності
  • Ефективність: Економія часу та витрат у порівнянні з індивідуальними замовленнями

 

Office 365

Дізнайтеся, як розгорнути Office 365 для вашої організації, щоб ваша команда могла працювати в режимі онлайн, або офлайн з комп'ютера, планшета або телефону. Office 365 надає гнучкі та доступні інструменти для співпраці між командами, пристроями та платформами. Цей тренінг зосереджується на можливостях та керуванні ідентифікаціями, вимогами та службами Office 365.


 

Windows 10

Отримайте необхідні навички, щоб легше і надійніше використовувати Windows 10 у вашоій організації. Цей тренінг охоплює встановлення та налаштування Windows 10, конфігурації пристроїв Windows 10 та розгортання Windows 10 і його оновлень у корпоративному середовищі. 

Powered Devices

Експерти готові поділитись з Вами цінним пракичним досвідом та прагнуть допомогти вашій команді і організації легко розгортати та керувати робочими столами Windows і додатками на всіх пристроях. Це навчання фокусується на Windows 10 у середовищі Enterprise, включаючи конфігурацію настільних комп'ютерів і пристроїв Windows 10.


 

Collaboration

Навчіться впроваджувати віртуальні спільні середовища для своєї команди, дозволяючи людям під'єднуватися до колег, контенту та додатків. Це навчає вас і вашу команду необхідними навичками для розгортання SharePoint, голосових повідомлень, відео та чату із Skype. 

Security

Це навчання дає вашим командам технічні навички, що дозволяють уникнути проблем з безпекою, захищати першокласний доступ до корпоративних додатків за допомогою ідентифікаційного захисту та відповідати розвитковим нормативним вимогам на робочому місці - безпосередньо, у хмарному або гібридному середовищі.