Програма навчання Cisco Expert-Level Training for CCIE (раніше CISCO CCIE 360)

Програма розроблена для досвідчених мережевих професіоналів. Мета програми - забезпечити учасників зручним набором інструментів для ефективної підготовки до нюансів і складнощів іспиту на отримання статусу CCIE Routing & Switching.

Fast Lane є першим глобальним провайдером цієї програми.


CCIE_360_Path_Scheme

  • Оцінка знань: Кожен учасник проходить етап попередньої оцінки у вигляді короткого іспиту для установки точки звіту в ході подальшого розвитку по кожній з тем іспиту.
  • Планування: Грунтуючись на результатах етапу оцінки знань, побажаннях учня і рекомендаціях Fast Lane, учасник складає власний план розвитку, який включає тільки необхідні компоненти програми.
  • Навчання: Учасники проходять теоретичне навчання в вигляді живих і онлайн тренінгів, самостійно опрацьовують додаткові матеріали, і отримують консультаційну підтримку від експертів даної галузі.
  • Практика: Один з ключових етапів - застосування отриманих знань в ході лабораторних робіт для закріплення матеріалу. Завдання моделюють живі сценарії складної настройки і безпосередньо співвідносяться з типовими завданнями іспиту.
  • Перевірка: Використовуючи готові інструменти комплексної оцінки, учасники вимірюють якість навичок, набутих в ході попередніх етапів, тим самим переконуючись свій рівень готовності до вирішення складних мережевих проблем технологічними засобами.
  • Закріплення: Користуючись спеціально підібраними матеріалами, посібниками по правильному вирішенню завдань і покроковим описом перевірених методів пошуку рішення, учасники закріплюють знання і навички, і відточують своє вміння швидко і грамотно протидіяти новим викликам.


Жодна інша програма підготовки до CCIE не містить такого набору тісно інтегрованих компонентів, прикладів докладного аналізу реальних складних завдань, і циклічного підходу до процесу навчання. Програма авторизована компанією Cisco, і учасники можуть бути впевнені в актуальності матеріалів та їх відповідності новітнім продуктам, сервісів і технологій Cisco.

Вимоги до кандидатів

Формальні вимоги до учасників програми навчання відсутні, але передбачається професійний рівень попередньої підготовки в області мережевих технологій. Учасники повинні мати від 3 до 5 років досвіду роботи на позиції мережевого інженера.

khal sm У квітні 2012 року тренер Fast Lane Сергій Халавчук успішно пройшов сертифікацію CCIE R & S (CCIE # 34998). Сергій - досвідчений тренер Cisco, зі стажем викладання більше 7 років. Сергій спеціалізруется на технологіях Cisco по маршрутизації і комутації, мережевої та інформаційної безпеки, а також в рішеннях для побудови великих мереж постачальників послуг зв'язку.

Таким чином, Fast Lane став єдиним в СНД навчальним центром, здатним запропонувати замовникам послуги авторизованого навчання Cisco CCIE 360 силами локального тренера. Сергій викладає російською, українською та англійською мовами, що робить навчання CCIE 360 доступнішим для фахівців в усьому світі.