Designing an Azure Data Solution (DP-201T01)

 

Опис курсу

В рамках цього курсу студенти будуть розробляти різні технології платформи даних в рішеннях, відповідних бізнес-вимогам і технічним вимогам. Це може включати локальні, хмарні і гібридні сценарії даних, які включають реляційні дані, дані без SQL або дані зі сховища даних. Вони також дізнаються, як розробляти архітектури процесів з використанням ряду технологій як для потокової передачі, так і для пакетних даних.
Студенти також дізнаються, як розробити систему безпеки даних, включаючи доступ до даних, політики і стандарти даних. Вони також розроблять рішення для даних Azure, які включають оптимізацію, доступність і аварійне відновлення великих даних, рішення для пакетної обробки і потокової передачі даних.

Аудиторія

Аудиторія цього курсу - професіонали в області даних, архітектори даних і професіонали бізнес-аналітики, які хочуть дізнатися про технології платформи даних, існуючих в Microsoft Azure.

Вторинна аудиторія цього курсу - це люди, які розробляють додатки, що доставляють контент з технологій платформи даних, існуючих в Microsoft Azure.

Попередні вимоги

На додаток до свого професійного досвіду студенти, що проходять цю підготовку, повинні мати технічні знання, еквівалентні наступним курсам:

  • Основи Microsoft Azure (1 день) (AZ-900T01)
  • Реалізація рішення для даних Azure (DP-200T01)
Classroom training

Duration 2 days

Price (excl. tax)
  • Ukraine: US$ 900,– *
Online training

Duration 2 days

* Расчеты в гривнах по курсу НБУ

 
Дати та реєстрація

Currently there are no training dates scheduled for this course.