Analyzing Data with Power BI (20778)

 

Аудиторія

Даний курс найкраще підійде фахівцям зі створення звітів SQL Server, які зацікавлені у вивченні альтернативних методах представлення даних.

Попередні вимоги

Для ефективного навчання на курсі, слухачі повинні володіти такими знаннями і навичками:

Глибокі знання реляційних баз даних і створення звітів. Базові знання топології схеми сховища даних (в тому числі зірка і сніжинка). Знання основних програмних конструкцій (таких як цикли і розгалуження). Розуміння ключових пріоритетів бізнесу, таких як прибуток, рентабельність і фінансовий облік (бажано). Знайомство з додатками Microsoft Office, зокрема Exсel.

Цілі курсу

Після закінчення курсу слухачі зможуть:

Виконувати перетворення даних в настільній версії Power BI. Опиcати створення моделей в настільній версії Power BI. Візуалізувати дані в настільній версії Power BI. Впровадити службу Power BI. Описати, як підключитися до даних в Excel. Описати, як об'єднати дані в Power BI. Підключатися безпосередньо до сховищ даних. Описати API для розробників в Power BI. Описати мобільний додаток Power BI.

Зміст курсу

Основне призначення даного курсу - це надання слухачам доброго розуміння аналізу даних з використанням Power BI. Курс включає в себе створення візуалізацій, сервіс Power BI і мобільний додаток Power BI.

Classroom training

Duration 3 days

Online training

Duration 3 days

 
Клікни по назві міста, щоб зареєструватись Дати та реєстрація
RCIS
Ukraine
10.08. ― 12.08.2020 Київ
21.12. ― 23.12.2020 Online training This is an English language FLEX course.
Time zone: GMT

Fast Lane Flex™ Classroom If you can't find a suitable date, don't forget to check our world-wide FLEX training schedule.

This is an Instructor-Led Online course
This is a FLEX course, which is delivered both virtually and in the classroom.