Сертифікації CCNA/CCNP Cloud

Хмара трансформує ІТ-технології, збільшуючи
гнучкість бізнесу і ефективність роботи. Cisco представляє новий сертифікаційний трек - CCNA і CCNP Cloud - розроблений для фахівців, працюючих з хмарними технологіями і / або тими, хто працює з ЦОД і мережами і збирається переходити в хмару.Learning @ Cisco представляє нові хмарні сертифікації, які дозволять ІТ-професіоналам будувати приватні і гібридні хмари (Infrastructure-as-a-Service) і керувати їх впровадженням і роботою в послідовному, централізованому порядку.

Fast Lane проводить курси, рекомендовані вендором для підготовки до цих сертифікацій.

CCNA Cloud

CCNA Cloud - нова сертифікація Cisco, яка допомагає мережевим і системним інженерам і адміністраторам, які працюють з хмарними технологіями. Ця сертифікація і відповідна тренінгова програма були розроблені, щоб допомогти ІТ-фахівцям розвивати, удосконалювати і підтверджувати їх навички в сегменті хмари, а також дати їм необхідні знання для надання ІТ-підтримки організаціям в момент переходу на нові технології.

Отримавши статус CCNA Cloud, ви засвоїте базові навички для підготовки до експлуатації і підтримки хмарних рішень Cisco.

Екзамен Рекомендоване навчання

210-451 CLDFND

!CI-CLDFND

210-455 CLDADM

!CI-CLDADM

!CCNP Cloud

Прихід хмарних технологій в організації призводить до створення нових посад і обов'язків, а саме, мережевих інженерів, які повинні знати, як працювати з приватною, громадською і гібридною хмарою і міжхмарними рішеннями. Сертифікація CCNP Cloud - це тренінгова та сертифікаційна програма з великою кількістю лабораторних завдань, створена для інженерів, адміністраторів, проектувальників і архітекторів, які працюють з хмарними технологіями і центрами обробки даних. Дана програма забезпечує ІТ-фахівців знаннями з проектування, розгортання, автоматизації та управління Хмарою і Infrastructure-as-a-Service.

Екзамен Рекомендоване навчання

300-504 CLDINF

!CI-CLDINF

300-505 CLDDES

!CI-CLDDES

300-506 CLDAUT

!CI-CLDAUT

300-507 CLDACI

!CI-CLDACI